Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
BALUSTRADY SZKLANE      |      ŚCIANY SZKLANE       |       ZABUDOWY SZKLANE       |       KABINY PRYSZNICOWE       |       DRZWI SZKLANE

Balustrady szklane

balustrady szklane

Nasza firma jest jednym z wiodących dostawców balustrad szklanych. To nowoczesne i estetyczne rozwiązanie o wiele atrakcyjniejsze od słupków ze stali nierdzewnej. Nasze balustrady zakładamy w domach, biurach oraz obiektach użyteczności publicznej. Szklane balustrady nadają nowy blask schodom , a całemu wnętrzu reprezentacyjny charakter. Szkło daje się świetnie komponować z drewnem i kamieniem, dlatego chętnie korzystają z niego najlepsi architekci.

Nasze balustrady szklane to gwarancja trwałości i najwyższej jakości. Produkujemy je ze szkła hartowanego najczęściej 12mm float oraz hartowane laminowane z folią PVB. Szkło to zapewnia bezpieczne użytkowanie balustrad – dwie tafle szkła hartowanego sklejone ze sobą folią w warunkach wysokiej temperaturze i ciśnienia. Gdyby któraś z tafli uległa rozbiciu – szkło pozostaje bezpiecznie na swoim miejscu, nie stwarzając żadnego ryzyka dla ludzi.

Instalacja balustrad

Bazujemy na systemie punktowych mocowań. Dzięki zastosowaniu naszych autorskich rozwiązań dysponujemy dużą elastycznością przy projektowaniu balustrad, a co za tym idzie spełniamy oczekiwania Klienta. To bardzo ważne, gdyż jak wiadomo, schody nie zawsze są odpowiednio przygotowane pod montaż balustrady szklanej. Odpowiednia płaszczyzna boku schodów jest bardzo istotna do uzyskania finalnego efektu po zamontowaniu balustrady. Dlatego dobrze skonsultować się z nami już na etapie montażu schodów w celu uniknięcia niepotrzebnych przeróbek w późniejszym etapie wykańczania wnętrza.

Możemy zainstalować także pochwyt nakładany na szklaną balustradę lub też montowany obok. Takie praktyczne rozwiązanie pozwala zachować należytą czystość szklanych elementów balustrady. Mamy do zaoferowania drewniane, jak również stalowe pochwyty o okrągłym lub prostokątnym kształcie.